תמונה ראשית

stormtrooper-2899993_1920

האמנם הוחלפו מנהיגים, ראשי מדינות וידוענים בעולם בכפילים סינתטיים/רובוטים אורגניים?

שאלה זאת אסור היה לה להישאל עד לא מזמן, שכן כולנו ידענו, כמובן, שהמדע  והממשלות אינם מעודדים – ואולי אפילו אוסרים כמשהו פסול מבחינה מוסרית – לשכפל בני אדם. נכון? אז, זהו שכבר לא. כלומר, זה שלפני כמה עשרות שנים שכפלו (שיבטו) את הכבשה "דולי"; וזה שהדבר עורר ויכוח ציבורי סוער בקשר לאפשרויות המפחידות שפריצת-דרך זאת מבשרת; וזה שטענו שזה לא יעלה על הדעת שיתחילו לשכפל גם בני אדם; וזה שמאז הפסיקו לדבר על זה ושכולנו חשבנו שהנושא ירד מהפרק –  זה לא אומר שבמשך כל הזמן הזה – לא התחילו באמת לשכפל בני אדם. אז זהו, שכן. משכפלים בני אדם.

זכרו כי באחת הכתבות הקודמות דיווחתי לכם שכל מידע הנוגע לקונספירציה, כלומר למעללי הממשלה הסודית השולטת בעולם מאחורי הקלעים – מתגלה בעיקר על ידי מדליפים מבפנים. כי אלמלא הם – היה קיומה של מציאות אפלה זאת נשמר בסוד עד עצם היום הזה.  לפנינו אפוא עדות של מישהו מבפנים שהיה מקורב מאד לצמרת הקונספירציה והוא מגלה לנו כאן מידע מבפנים אודות סוגיה זאת. המציאות היא, כמסתבר, בכלל לא מה שחשבנו.

 עד שנת 2008 לערך שימש ג'והן גרין, אזרח אמריקני ממוצא גרמני, דמות בכירה ומוערכת בתחום הכספים, ניהול ההון וגיוס תרומות. הוא פעל בשירות אנשי ציבור הנמצאים בחלק העליון של פירמידת העצמה בארה"ב ואשר חותרים להגיע לעמדות השלטון הרמות ביותר. גרין עשה חיל בתפקידו ונחשב לאיש כספים מבריק. מיותר לציין כי הוא השתכר יפה מאד מעיסוקיו אלה. במסגרת פעילותו הפיננסית הנ"ל הוא היה מקורב ומעורה בחוג ה"אליטות" של העולם והתחכך מקרוב עם צמרת ה-Cabal, מנהיגי הקונספירציה.

מאידך, בעשור האחרון ובמיוחד בשנים האחרונות מסתמנת תופעה של "נשירת" אנשים ממערכת הקונספירציה. הכוונה היא לא לאנשים ששימשו בראש הפירמידה, אלא לאלה שהיו משרתיהם של ראשי הפירמידה. ואלה יודעים את כל הסודות האפלים מאד של צמרת העצמה העולמית. במובן זה, ברשותם ידע רב-ערך, "ידע מבפנים". ידע זה הוא מסוכן לצמרת הקונספירציה, משום שהוא מפר את הסודיות שלהם, אך ידע זה הוא לא פחות מסוכן גם למדליפים עצמם, למשרתי האדונים. הם מסתכנים לשלם בחייהם על החשיפה של האמת. אנשים במעמד שכזה, כאמור, החלו נושרים ונוטשים את המערכת במספרים גדלים והולכים. זאת, משום שישנו כנראה גבול פסיכולוגי-פנימי כלשהו שבו כל אדם אינו יכול עוד לשאת את הזוהמה הרוחנית, הרגשית והנפשית שיש להכיל כדי להמשיך ולשרת את ראשי הקונספירציה. אנשים אלה מנסים, איכשהו, להתנתק מהמערכת המחליאה (אחד מהם, למשל, הגיע עד למצב של מוות קליני מעוצמת המועקה הנפשית) אבל הם נוהגים בזהירות מרבית, כלומר אמנם חושפים מידע מבפנים, אבל ללא שמות של אנשים, ללא שמות של מקומות או ארגונים וללא יותר מדי פרטים, כדי לשמור על חייהם. 

 סרטון ובו מוסברת נקודת השבירה של ג'ון גרין, מתי ומדוע החליט להתנתק מה"אליטות" אשר בשירותן עבד שנים רבות.

 סרטון יוטיוב: ג'ון גרין על הכפילים הסינתטיים

בראיון שלפנינו מגלה ג'ון גרין פן לא-ייאמן ומזעזע משהו אודות אחד מאמצעי הפעולה אשר ברשות צמרת הקונספירציה העולמית, המנהלת מזה עשרות בשנים מיזם אדיר ממדים של שכפול בני-אדם, שיבוט או ייצור בני-אדם מלאכותיים, המכונים גם "סינתטיים". מאליו מובן כי השכפול המתועש הזה של בני-האדם מתנהל בעיקר לגבי ידוענים ( Celebs) , בעיקר מתחום הפוליטיקה והציבוריות אך גם מתחום הקולנוע, הבידור והתקשורת. לעובדה שמדובר כאן בשכפול ידוענים (Celebs) ולא בשכפולו של מוכר בחנות מאוהיו, למשל, או בשכפולו של איזשהו קאובוי העובד בחוות-בקר בוויומינג, לעובדה זאת יש משמעות מרחיקת לכת, שכן הכפילים הסינתטיים הללו של דמויות-מפתח בארה"ב או בעולם, משמשים כלי-נשק רב-עצמה בידי מפעיליהם הנסתרים, מהיותם מייצגים דמויות בעלות השפעה מכרעת על דעת הקהל ועל התנהגות ההמונים, משום שההמונים מזהים בהם את האדם האמתי שהם מוטעים-לחשוב שהם.  

"המדענים שלנו" מגלה ג'ון גרין בראיון עמו, "למדו כיצד לייצר בני-אדם. הם מכנים אותם 'סינתטיים'. ה'סינתטיים', כשאתה נוגע בעור שלהם אתה מקבל תחושה של פלסטיק." והוא מבהיר כי אין כאן הכוונה לייצור של בני אדם זמניים, אלא לייצור של בני אדם מדברים והולכים ופועלים. ולמראיינת הוא מסביר:

"נניח שאת רוצה שישכפלו כפילה שלך. כל מה שאת צריכה לעשות כדי שייצרו כפילה בדמותך הוא לתת מהגוף שלך שני תאים. זה הכול. ואם אנחנו מעבירים דרך תאים אלה מטען חשמלי, אפילו חלש, הם הופכים למשהו הזהה לביצית מופרית. ומרגע שיש לנו ביצית מופרית, מה שצריך הוא כלי להכיל אותה כדי שהיא תתפתח בתוכו לעובר. בעבר הם נהגו לחטוף נשים מהציבור הרחב ולהפנט אותן ואז להשתיל ברחם שלהן את הביצית המופרית הזאת ולאחר שסיימו תהליך זה היו שותלים להן במוח תמונה של זיכרון כוזב כדי שתחשובנה כאילו שהן נחטפו בידי חוצנים. אבל היום הם משתמשים למטרה הזאת גם ברחם של פרות ושל כבשים, כי העובר הזה – כל מה שהוא צריך בעצם – זה רק מקור מזון. אבל לאחר 14 שבועות העובר הזה נעלם מהרחם כי הם מסירים אותו משם מכיוון שבשלב הזה הוא מתחיל לפתח את אספקת הדם העצמית שלו… ואז הם מעבירים אותו איזה טיפול שבו הם מאיצים את קצב הגדילה שלו…" 

"הטכנולוגיות הללו", ממשיך ג'ון גרין בהסברו, "נמסרו לממשלה שלנו (ארה"ב) על-ידי החוצנים האפורים. ההתלהבות דאז של אנשי המדע מהאפשרות לייצר אנשים בדרך זאת הייתה משום שהם ראו בטכנולוגיה זאת דרך להצמיח חלקי חילוף לגוף האנושי. כי אם, למשל, אתה צריך כליה, או לב, או ריאה, ואם משתילים לך את האיבר הזה מהכפיל הגנטי שלך – האיבר הזה לא יידחה, כי לאחר הכול הוא עשוי מה-DNA שלך.

מראיינת: בסדר אבל, הרי כולם מדברים על זה שיש יותר מדי אנשים בעולם ושאנחנו לא צריכים עוד אנשים.

ג'ון גרין: נכון, אבל ה"אליטות" (צמרת הקונספירציה, ה.א.) הן המחליטות לגבי מי הן רוצות שיישאר בחיים ומי לא.

מראיינת: שמעתי גם שראשי מדינות רבים שוכפלו והוחלפו בכפילים הגנטיים שלהם?

ג'ון גרין: זה נכון. 

מראיינת: והשכפול זהה למקור?

ג'ון גרין: אני אתן לך עכשיו חומר למחשבה. תשיגי סרטוני וידאו ישנים יותר של ג'ורג' בוש (הוא אינו מציין אם הכוונה לאב או לבן, ה.א.) ותשימי לב איך הוא נראה אז, איך הוא מדבר ואיך הוא מתנהג ותשווי עם סרטים יותר מאוחרים. כל המידע נמצא שם. הכול נמצא. אז, כן, לבוש היה כפיל שפעל בשמו. אפילו להיטלר היה כפיל. והגופה שמצאו הרוסים בבונקר שלו בברלין ושטוענים שזה היה היטלר שהתאבד – זה היה הכפיל שלו. כי היטלר האמתי ואווה בראון והכלב ועוד 14 מקורבים אליהם הוברחו באמצעות מטוס לברצלונה ומשם הם הוטסו לדרום אמריקה. והוא עצמו נפטר בברזיל לפני כמה שנים." (הסרטון הופק בשנת 2008, ה.א.).

מראיינת: כן… כך נודע לנו…

ג'ון גרין: יש בידי את כל המסמכים המאשרים זאת, מטעם הממשלה שלנו. סטאלין, לפני ששרף  את הגופה של הכפיל של היטלר, הוא בדק את האשכים שלו (להיטלר היה רק אחד, ה.א.) וגילה שזה לא היה היטלר שהרוסים הביאו עמם לרוסיה מגרמניה בסוף מלחמת העולם השנייה.

מראיינת: אז, זה היה שיבוט של היטלר?

ג'ון גרין: הטכנולוגיה של שיבוט הייתה ידועה כבר משנת 1938. כבר  א ז  עשו שיבוטים. היום ישנן שמונה מדינות שמייצרות שיבוטים/כפילים גנטיים.

מראיינת: מניין אתה משיג מידע זה?

ג'ון גרין: אנשי מדע המעורבים בפעילות הזאת מגלים לי זאת, אבל בנסיבות חשאיות, משום שלדבריהם ישנם תמיד שני אנשים העוקבים אחריהם ולכן אסור לי להזכיר שמות, כי אני רוצה לשמור על חייהם.  ולכן אינני נכנס ליותר מדי פרטים, אבל יש מידע שאפשר להשיגו וכל הזמן זורם החוצה עוד ועוד מידע על זה. אבל תצפי בסרט "הנערים מברזיל" The Boys from Brazil כי שם מראים לך בפירוט ובגלוי ובמדויק את הטכנולוגיה הזאת של ייצור  כפילים "סינתטיים".

מראיינת: אבל….

ג'ון גרין: רגע, בואי נעבור לשלב הבא, כי הוא הרבה יותר חשוב.

מראיינת: בסדר."

בשלב זה מסביר לה ג'ון גרין שהכפילים הגנטיים הללו, ה"סינתטיים", או רובוטים דמויי-אדם (Robotoid Human-Likes), הם אמנם שכפול פיזי זהה של האדם המקורי, אבל כל עוד אין לו במוחו זיכרון או תודעה – הוא לא יוכל להניע איבר, משום שלתוצרים המלאכותיים הללו אין נשמה. והרי הנשמה היא המפעילה את הגוף, שאין לו כוח פעולה עצמי משלו. וכך הוא ממשיך להסביר למראיינת.

ג'ון גרין: "במקרה שאנו מדברים בו, אם הם מייצרים את הגוף בתוך כמה שבועות, הרי צריך להטעין אותו בתודעה עם זיכרונות, כדי שיוכל לפעול כאדם אמתי. אז, אם אנחנו עדיין במשל שאנו רוצים לייצר כפילה אישית משלך – אז הם יצטרכו להעתיק את התודעה שלך, כדי שהכפילה תפעל כמוך. ואם את מגיעה לאחד מבתי החולים המטפלים בכפילים הללו, שם הם כבר יודעים כיצד להעתיק תודעה של אדם ממש ל-CD, ואת התודעה הזאת שלך הם כבר יודעים היום כיצד להטעין למוח של הכפילה שלך. ואז יש לך כפילה סינתטית מדברת ומהלכת (a walking-talking synthetic duplicate) שיש בתוך ראשה את כל הזיכרון שלך, שאותו העתיקו ממך".

מראיינת: אני מבינה. זה דומה לאנדרואידים שראינו בסרט Blade Runner.

ג'ון גרין: בדיוק. אבל, הבעיה היא, שכמו שב-DVD יש לפעמים כל מיני קפיצות קטנות, כל מיני מחיקות קלות, כל פיני פגמים קטנים וכל מיני Glitches כאלה, כך גם לכפילים האלה. (הערה: המונח Glitch הגיע לשפה אמריקאית מהאידיש. באידיש "גליצ'ן" פירושו להחליק במפתיע. להחליק ולמעוד). כך, שלפעמים צריך לשכפל אותם מחדש, או לתכנת אותם מחדש, או "לתקן" אותם. לשם כך יש לקחת אותם לקמפ דיוויד, שם יש בית חולים מיוחד המטפל בתיקונים של הכפילים האלה. תבדקי בעצמך ותגלי. הצוות הרפואי שעובד על ה"אנשים" האלה מכנה אותם "האחרים". The Others. הם, כביכול, אנשים. הם מדברים, מהלכים ופועלים כמו אנשים אבל אין להם נשמה. …

אבל יש לנו עוד אג'נדה המתחוללת סביב הכפילים האלה במקביל, כך שצריך להיות זהיר עם כל הנושא הזה. ישנם הרבה חוצנים שגם הם מעוניינים בגופים הפיזיים האלה כדי שבשלב כלשהו הם יכנסו לתוך הגופים הפיזיים האלה שאנו מייצרים, כדי שהם יוכלו לתמרן אותם. *1). כך שיש לך כרגע שילוב של כמה מציאויות שאת צריכה להבחין ביניהן. …. רוב המנהיגים של העולם היום שוחדו, הושחתו ואולפו לחשוב בצורה מסוימת ביותר…"

עד כאן, שמעתם את דבריו של האיש. בסרטון המצורף תוכלו להציץ גם במעבדות ובמידע הוויזואלי הרלבנטי לסוגיה.

  תמונה:

android-3086429_1920

 Paris Tosen הוא אזרח קנדי, בערך באמצע שנות הארבעים לחייו. הוא מתבטא בתחכום רב המעיד על ידע בתחומים מגוונים , חלקם מדעיים חלקם אזוטריים. אחד מתחומי עיסוקיו, שבו הוא עוסק כשירות למען הציבור,  הוא זיהוי ותיעוד  "הגליצ'ים" של הכפילים הסינתטיים הללו, המשמשים בתפקידי מפתח בממשל ובחברה האמריקנית וככל הנראה בעולם כולו, בעוד שהם מתחזים לדמות שהציבור מאמין שהם, ובעוד שהזהות האמתית של מפעיליהם היא עלומה לחלוטין.

בסרטון זה, הוא מתמקד בלעדית בהילארי קלינטון, או ליתר דיוק (לטענתו) בכפילה הסינתטית  שלה, אותה דמות ש"רצה" בשנים 2106-2017 במירוץ האחרון לבחירות לכהונת נשיא ארה"ב. דן ג'ונס מציג חמישה מה"גליצ'ים" של "הילארי קלינטון" שאירעו במרוצת מצבים שונים במירוץ האחרון לבחירת נשיא ארה"ב בשנים 2016-2017.

בפתיח לסרטון מצהיר דן ג'ונס כי הילארי קלינטון האמתית נפטרה כנראה אימתי בסוף שנות התשעים של המאה הקודמת וכי הדמות ש"רצה" לבחירות לכהונת נשיא ארה"ב בשנים 2016-2017 איננה אלא רובוט, מכונה. מכונה שהיא תוצר ביולוגי אמנם – ולא עשוי ממתכת – אבל בדמות של אדם. על הטכנולוגיה המסוגלת להפיק תוצר ביולוגי כה משוכלל הוא אמנם איננו מדבר, אבל מה שג'ונס  כ ן  ממחיש בסרטון זה הוא כי גם טכנולוגיה זאת איננה מושלמת וכי על-פי הפגמים הצצים באופן לא צפוי בתוצרים הללו – אפשר לזהותם בתור מה שהם – אנדרואידים, רובוטים המתחזים לבני אדם. שאלת השאלות כמובן היא: מי הוא המפעיל אותם, לאיזו מטרה ובעיקר: מדוע אין המפעילים שמאחורי הקלעים מתגלים לאור היום ופועלים בעצמם בגלוי?

נראה כי, את ה"גליצ'ים" האלה הצליח דן ג'ונסון לאתר ולתעד משום שכל מערכת המירוץ לנשיאות שהייתה בארה"ב לאחרונה – כמו גם אלה משנים קודמות – תועדו וסוקרו באריכות רבה בכל אמצעי התקשורת בארה"ב כך שהחומרים להפקת הסרטון היו נגישים במיוחד.

בסרטון שקישורו מצורף בהמשך תוכלו לראות את ה"גליצ'ים" הבאים של "הילארי קלינטון" במרוצת המרוץ לנשיאות ארה"ב, 2017:

 • באחד מכינוסי וועידת הבחירות שלה היא לפתע מתחילה לנענע את ראשה לכל הצדדים, ממש כמו בובה על חוטים, ללא שום סיבה נראית לעין וללא שום קשר למה שמתרחש סביבה. פשוט, תגובה בלתי רלבנטית הנראית באמת כמעין תקלה טכנית של רובוט דמוי-אדם..
 • בהופעה פומבית אחרת היא אמרה משהו כמו: "מה שאמרתי בפני ה-FBI היה בדיוק מה שאמרתי בפני הציבור. ואם באיזו הזדמנות היה לי קצר חשמלי אז אני מצטערת." אופס, פליטת פה לא מבוקרת.
 • באחד מנאומיה בפני ציבור האוהדים שלה – ובעיקר האוהדות – היא לפתע "קופאת" למשך למעלה מדקה תמימה, ללא כל סיבה נראית לעין ואיננה זזה ממקומה ואף לא מוציאה שום הגה מפיה. ה"תקלה" תוקנה כאשר שלושה גברתנים חסונים וגדולי מידות, שנראו ממבט ראשון כשומרי הראש שלה, הגיחו לפתע אל הבמה ואחד מהם טפח על גבה תוך שהוא שואל "Are you all right? Keep talking." (האם את בסדר? המשיכי לדבר) ואז היא כמו ניעורה מהקיפאון (כאילו שחיברוה מחדש אל זרם החשמל) והמשיכה בנאום שלה.

דן ג'ונס טוען כי אלה לא היו שומרי הראש שלה, אלא אנשים מהצוות הרפואי הטכני המלווים אותה דרך-קבע כדי להתמודד בזמן-אמת ובשטח עם תקלות בלתי-צפויות מסוג זה הפוקדות  דרך-קבע את הכפילים הסינתטיים, הללו, האנדרואידים.

 • בכינוס אחר עם אוהדיה ועם הפעילים שלה, לאחר הנאום שנשאה, עברו כולם למעין שיחה "חופשית" עם הדמות הנערצת עליהם, כאשר היא התחילה לפתע לגלגל את עיניה לכל הכיוונים בתנועה קיצונית של גלגול עיניים, ללא כל סיבה נראית לעין וללא כל קשר לנסיבות שבהן הייתה נתונה. עוד תגובה בלתי רלבנטית הנראית בדיוק כמו תקלה של תוצר ביולוגי שיצא מכלל פעלה לזמן קצר.
 • באירוע בחירות אחר הופרחו לחלל האוויר בלונים ו/או זיקוקי דינור כמעין חגיגה בטרם-עת של הניצחון הצפוי לה והמובטח לה כבר בכיס. בעלה, ביל קלינטון, שהיה עמה מצביע לכיוון השמים, כאילו כדי להסב את תשומת ליבה למראה החביב, או אולי כדי לרמוז לה כי עליה כעת להגיב לנסיבות. ואז והיא מרימה את ראשה ורואה מה שרואה ואז עולה על פניה ובעיניה הבעת שמחה מוגזמת פי כמה עשרות פעמים מן הדרוש לגבי בלונים או לגבי זיקוקי-דינור; הבעת דיצה כאילו שזה עתה התגלה אליה המלאך מיכאל והגיש לה על מגש יהלומים את כהונת נשיא ארה"ב. ללא ספק תגובה בלתי רלבנטית בהתחשב באירוע בנאלי למדיי, כמו בלונים וזיקוקי דינור.
 • אחד מסוגי ה"גליצ'ים" של תוצרי המעבדה הסינתטיים הללו הוא הנטייה שלהם לקרוס בתנאים מסוימים, פשוט לאבד "הכרה" ולהתמוטט, ליפול ארצה. וזה מה שאירע ל"הילארי קלינטון" לאחר אחת ההופעות הפומביות שלה. בלכתה במדרכה, בדרכה אל המכונית אשר המתינה לה, היא לפתע התחילה לקרוס. אבל אז, שלושת הגברתנים המלווים אותה בצמוד אחזו בה מיד והוליכו – למעשה גררו – אותה אל הרכב ובתוך כך גם הסתירו אותה בגופם הגדול ממצלמות התקשורת. אבל האירוע בכל זאת צולם ותועד ואי אפשר לטעות בו.

ובכן, כל ה"גליצ'ים" הללו של הילארי קלינטון – שלטענת דן ג'ונס היא הכפילה הגנטית של הילארי האמתית – מובאים פה בסרטון שאת הקישור שלו אנו מצרפים לנוחותכם בסוף הכתבה והחליטו בעצמכם איך אתם מפרשים את מה שעיניכם רואות.

עד כאן – העובדות. או מה שנבחר או נסרב לקבל כעובדות. אבל האמינו כי העובדות הן החלק הכי פחות חשוב בכל הסוגיה. העובדות הללו – אפילו אם תקבלו אותן ככאלה – אינן אלה הסינדרום. כמובן שליטול את חייו של יצור כזה הוא פעולה חסרת תועלת, שכן על פס הייצור מונח כבר הכפיל הבא והבא אחריו והבא אחריו וכך עד אין קץ. למעשה כזה גם אין כל משמעות מוסרית שכן ליצורים הללו אין נשמה והם אינם בני אדם. הם רק נראים. הם מכונות.

אבל, השאלות האמתיות המתבקשות הן כבדות משקל לאין ערוך ממה שקראתם עד כה. למשל:

 • הנחת יסוד מתבקשת:

את ה"בובות" האלה מפעיל/ים מישהו או מישהם הבוחרים להישאר עלומי-זהות ומאחורי הקלעים. למישהו הזה (או למישהם האלה) יש משאבי עתק באופן שהם חולשים על טכנולוגיות שאינן נגישות לקהל הרחב ואשר המדע הקונבנציונלי יכול בינתיים רק לחלום עליהן.  מדובר בטכנולוגיות של ייצור בני-אדם מלאכותיים, הנראים לא כמכונות-מתכת אלא כבני אדם ממש. למישהם אלה יש מהלכים וקשרים בצמרת החברה האנושית באופן שהם מסוגלים להשחיל ולהחדיר יצורים/מכונות אלה בקרב שכבת ה"אליטות" ולהריץ אותן לעמדות שלטון בחברה האנושית. 

אבל, למישהם האלה יש גם בעיה: הם מעזים לפעול אך ורק מאחורי הקלעים, כלומר הם נרתעים מלפעול בגלוי. השאלה היא: מהי סיבת הרתיעה/הפחד לפעול בגלוי?

    לשאלה הזאת יכולות להיות לפחות שתי תשובות אפשריות:

א. למישהם האלה אין צורה אנושית משום שהם אינם אנושיים. אולי הם יצורים מממד אחר ולכן צורתם שונה משלנו;  או אולי הם דווקא כן מכדור-הארץ אבל בכל זאת אינם שייכים למין האנושי והם דוחים מאד, או מבעיתים בצורתם. ולכן הם יודעים כי בהציגם את עצמם לעמדות הנהגה בקרב האנושות – בני האדם ידחו אותם על הסף, ואולי אף ינסו לצוד אותם ממש ולחסלם.

ב. ואולי המישהם הנעלמים הללו הם דווקא כן בני-אדם בשר ודם, אלא שאם יזדהו ויפעלו בגלוי הם יזוהו עם פשעים פליליים בקנה מידה שהאנושות אינה יכולה לסבול, או לסלוח (כמו, למשל ,בכירי נאצים לשעבר או צאצאיהם), או שהם חוששים שהאנושות תזהה בהם משהו כה נתעב וכה שלילי שהם מנסים להסתיר וכי האנושות תדחה אותם במקרה הטוב ואפילו תנסה להעמידם למשפט או להוציאם להורג במקרה אחר.

בכל מקרה, מאחר והמישהם הללו מפגינים יכולת פעולה מרשימה, הן מבחינת המשאבים והטכנולוגיות העומדים לרשותם והן מבחינת יכולתם לחדור ולהסתנן אל צמרת החברה האנושית, השאלות המתבקשות הן:

 • מהי האג'נדה שלהם?
 • מה הם רוצים להשיג באמצעות הכפילים הללו, הפועלים בשירותם ועל פי התכנות שלהם?
 • לאן הם מתכוונים להוביל את העולם שלנו ואת האנושות, מכל בחינה שהיא: כלכלית, חברתית, רוחנית, מנטאלית וכו'?
 • ומכיוון שכוונותיהם חייבות להיות רעות שאם לא כן הם היו ככל הנראה מתגלים ומציעים את פעולותיהם המיטיבות – כיצד אנו יכולים לחשוף אותם? כיצד אנו יכולים להתגונן מפניהם?
 • כיצד אנו יכולים להביס אותם ולעקור אותם מכדור-הארץ?

ועל השאלות הללו אין – לי לפחות – שום תשובה כרגע. וגם המידע שהצגתי בפניכם אינו מקפל בתוכו – כרגע – את התשובות לשאלות הללו.

אבל בכל מקרה, שאלות – ובעיקר שאלות אמתיות – הן תמיד הצעד הראשון לקראת פתרון. כי, לא לשאול  ש ו ם  שאלות – זהו מתכון בדוק לצרות צרורות ולתבוסה וודאית.

 דן ג'ונס: סרטון המוכיח שהילארי קלינטון – היא רובוט דמוי אדם.

 -לכל המעוניין להתוודע להיבטים נוספים של מערכת הקונספירציה מוזמן להיכנס לקישור consprotocols.co.il  

*1 "ישנם הרבה חוצנים שגם הם מעוניינים בגופים הפיזיים האלה כדי שבשלב כלשהו הם יכנסו לתוך הגופים הפיזיים האלה שאנו מייצרים, כדי שהם יוכלו לתמרן אותם." – סוגיה זו מזמינה כתבה נפרדת ואין צורך להרחיב עליה כעת.

לכל המעוניינים להבין ביתר הרחבה כיצד פעילות זאת משתלבת עם תכנית הקונספירציה הגלובאלית מומלץ להיכנס לקישור  Consprotocols.co.il