ממבט שטחי, טרילוגיית "המטריקס" (Matrix, סוף המאה ה-20/תחילת המאה ה-21) – מותירה בצופה את הרושם כאילו היא מבטאת מעין מחאה כנגד קונספירציה כלשהי לכלוא את האדם ואת תודעתו בתוך מציאות מדומה וכו', בשעה שבמבט מעמיק יותר "המטריקס" היא, אולי, היצירה המובהקת ביותר בשירות הקונספירציה.

 

אולי תופתעו לקרוא כאן כי, סרטי המדע הבדיוני משרתים כמה וכמה מטרות, כולן בשירות הסדר העולמי החדש, שהוא המציאות שה"אליטות" העולמיות (מערכת הקונספירציה) משליטות והולכות בעולם.

מהן אותן מטרות? 

  1. אחת ממטרות סרטי המד"ב היא להטמיע בתודעת הציבור בעולם את כל חידושי הטכנולוגיה המוסתרים מאתנו מזה עשרות בשנים ואשר – במוקדם או במאוחר – אנו צפויים לפגוש בהם. במובן זה, אחת ממטרות המד"ב היא "לאקלם" את אוכלוסיית העולם למציאות המתוכננת בעבורה בידי ה"אליטות" כך, שכאשר יהיה עלינו להתמודד עם חידושי טכנולוגיה שמעבר לכל דמיון –  במקום להיתקף בשיתוק מנטאלי מרוב ההלם, נזהה משהו מוכר ונאמר לעצמנו: "אה! זה כמו בסרטי המדע הבדיוני".  אבל כרגע, טכנולוגיות קיימות אלה מוצגות עדיין בפנינו כפנטזיה מסיבות ולמטרות שמרשתות בינתיים את מערכת הקונבספירציה.

דוגמאות לטכנולוגיות מן הסוג הנ"ל:

– מסעות בזמן,

– טיסות קבועות לירח ולכוכב מאדים באמצעות כלי תנועה הטסים על אנרגיה אלקטרומגנטית או אנטי-גרביטציונית,

– מושבות אנושיות על פני כוכב מאדים בסדר גודל של עשרות מיליוני בני אדם, מאז   שנות השבעים או השמונים של המאה הקודמת.

– אינטליגנציה מלאכותית ושכפול בני אדם בהיקף המוני,

– טיסה בחלל במהירויות על אור,

– שיטות התנעה אלקטרומגנטיות לטיסה בחלל.

– תפלול (מניפולציה) של מסלולי זמן שונים.

 

  1. מטרה שניה של סרטי המד"ב היא, איכשהו, הפוכה לקודמתה והיא: שכאשר ייוודע לנו כי קיימות בעולמנו טכנולוגיות הנראות לנו עדיין דמיוניות – בשעה שהן קיימות כבר מזמן אלא שהוסתרו מידיעתנו –  נגיב: "מה פתאום? זה לא יכול להיות! זה מופיע רק בסרטי המדע הבדיוני". במובן זה סרטי המד"ב הם גם סוג של הטעיה ושל דיסאינפורמציה מחד; וגם נועדו גם ליצור בתודעתנו סוג של בלבול ואי-הכרת המציאות כמות שהיא, מאידך.

 

  1. אבל לסרטי המד"ב מטרה נוספת והיא: שתילת הרעיונות, האמונות, הגישות, הדעות, העמדות והתכנים של "הסדר העולמי החדש" בתודעת הציבור בעולם, אבל בצורה מוסווית באמצעות סמלים, שמות, רמיזות או מטאפורות המוצפנות בסרט. היבט זה הוא סוג של הכנה מנטאלית של האנושות לקראת הסדר העולמי החדש.

 

לפניכם סרטון המציג את  השקר/דיסאינפורמציה  – במקום את האמת –  אודות המדע הבדיוני. אף כי זה היה נעים מאד לחשוב שזאת האמת.

והנה לפניכם סרטון נוסף שבו מנסה מרצה אקדמי מנסה להסביר מה זה מדע בדיוני אבל מסתבך איכשהו ולבסוף הוא מודה שהוא אוהב לקרוא ספרי קונספירציה אף כי הוא עצמו – כך הוא טוען – איננו חוקר קונספירציות.

מוזמנים להתרשם התרשמו בעצמכם.