1.   נגיף ה"קורונה" מהו, מי שחרר אותו ומדועmatrix-2953863_1920?

 לכאורה, מי בכלל יכול היה לקשר בין טכנולוגיה צבאית מתקדמת לכפייה מנטאלית ולהשמדה סמויה של אויבים, לבין מגפה, שעד כה נתפשה בעינינו כאסון טבע, ולא כמעשה ידי-אדם?

ובכן, להלן הקשר הרב-ממדי והרב-שכבתי בין שתי התופעות הללו, שנראות למראית עין כמשוללות כל קשר זו לזו.  ולהלן גם תיאור השורש המשותף לשתי התופעות הממאירות.

המקור המשותף לשתי התופעות הללו הוא, אם כן, הממשלה הסודית של הסדר העולמי החדש, שאני מכנה "כנופיית הקונספירציה" ואשר הנשיא טרמפ מכנה Deep State. או: The Caball.

ובכן: זה כבר די ידוע שאחד מן הסעיפים החשובים ביותר בתכנית המרושעת של כנופיית הקונספירציה העולמית הוא סעיף דילול אוכלוסיית העולם בכ-90%. לא שזאת משימה קלה, אבל "הם" עובדים עליה בעצמה, בנחישות ובשיטתיות בלתי-מתפשרת מזה כמה עשורים. ואצלם, כל  – אבל   כ ו ל   – האמצעים כשרים. על השיטות השונות שבהן הם נוקטים לחיסול אוכלוסיית עולמנו יהיה צורך לדווח בכתבה נפרדת, אבל כאן נזכיר את השיטה הרלבנטית לעניינו: חיסול המוני באמצעות מגפה, קרי לוחמה ביולוגית נגד אוכלוסייה אזרחית. אפשר לכנות זאת גם "רצח עולם" או World Genoside" . במלים אחרות, זאת בעצם התכנית הנאצית אבל מורחבת פי עשרות מונים, נגד אוכלוסיית העולם כולו ולא רק כנגד העם היהודי.

אין זה סוד שבשלושת העשורים האחרונים "התבשרנו" מדי כמה שנים בנגיף "חדש" וקטלני שפקד את העולם בהיקפים שונים: כגון: נגיף ה"איידס" (HIV), נגיף ה-סארס (SARS), נגיף ה-Ebola, ועוד. ועתה, נגיף ה"קורונה".

חוקרי קונספירציה הם תמימי דעה שכל הנגיפים הללו  הם תוצרי-מעבדה מהונדסים גנטית, ששולחו באוכלוסיית העולם לשם מימוש הסעיף בתכנית הקונספירציה של  "דילול אוכלוסיית העולם". גם לגבי נגיף ה"קורונה" נשמעים בשבועות האחרונים קולות בקרב רופאים ומומחי-מגיפות (אפידמיולוגים) בעולם שנגיף ה"קורונה" הוא נגיף מהונדס גנטית, משום שבבדיקות-מעבדה גילו בו צירופי-מאפיינים של נגיפים שונים מן העבר וביניהם גם מאפיינים של נגיף האיידס.  

נתון מעניין לתשומת הלב הוא העובדה שהמגפה התפרצה לראשונה בעיר ווהאן (Wuhan) שבסין. בעיר זאת – האמנם צירוף מקרים – מצויה מעבדה ענקית לייצור מוצרי לוחמה מיקרו-ביולוגית. והאמנם צירוף מקרים הוא שיחידות מודיעין מארה"ב גילו שאחד המממנים החשובים של מעבדה זאת הוא ג'ורג' סורוס, אחד מחשובי התומכים של הקונספירציה העולמית. צירוף מקרים?  אל תאמינו לאף מלה שלי. פשוט, בדקו בעצמכם.

סברה נוספת שנשמעה גם היא, כבר מתחילת פרוץ המגפה, היא שנגיף זה "ברח", כלומר יצא מכלל שליטה שלא במתכונן ובטעות "דלף" מהמעבדה וגרם למה שגרם.  אבל סברה שנייה הייתה, כבר מתחילת המגפה, שהנגיף הופץ בכוונת מכוון, מה שנשמע סביר בהרבה יותר, בהתחשב במאמצי הממשלה הסודית להכחיד את הרוב המכריע של אוכלוסיית העולם.

 2. המגפה הכלל- עולמית (Pandemia) מתוכננת מזה למעלה מעשור 

בספרי "כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה של מי ומהי?" מתוארת, בין היתר, פעילותו של חוקר קונספירציה אמריקני בשם ג'סי ונטורה (Jesse Ventura מושל מינסוטה לשעבר) אשר, בשיתוף עם חוקר קנוניה אחר בשם Alex Jones, גילו בעזרת מידע שהודלף אליהם אי-אילו אתרים ענקיים, מרוחקים ממקום יישוב ולכן קשים לגילוי ומוסתרים מידיעת הציבור, ובהם מאופסנים באופן גלוי ולאור היום מיליונים של ארונות קבורה מפלסטיק, בצבע אפור כהה או חום כהה. גובה המבנים הללו – ארון על גבי ארון – התנשא לעשרות מטרים. אבל לא סתם ארונות קבורה, אלא שכל ארון-קבורה שכזה יכול להכיל כשש גוויות. כלומר, מישהו תכנן/מתכנן אסון עולמי או מגפה בקנה-מידה עולמי ונערך לכך מראש עם מיליוני (ואולי עשרות מיליוני) ארונות קבורה, הממתינים לקרבנות.

לכך נוסיף גם את מה שאמר בייל גייסט – אחד מחסידי דילול האוכלוסייה ואחד מן המוציאים לפועל הנמרצים ביותר של תכנית זאת. לפני כשלוש-ארבע שנים, באחת מהופעותיו הפומביות, הוא הכריז – ללא בושה – ש"האיום הבא על האנושות איננו דווקא פצצת אטום. ממש לא, אלא אולי וירוס שנראה כזה" ואז הוא הקרין על מסך ענק את מי אם לא את וירוס ה"קורונה", אשר אז – לפני כשלוש שנים – עדיין לא זוהה בתודעה של אף אחד עם איזושהי סכנה. משמע, הנגיף הזה הוא בתכנון  ל פ ח ו ת  מזה כמה שנים. תוכלו למצוא חומר על זה ביוטיוב. חפשו ביל גייטס+קורונה, או ביל גייטס+דילול האוכלוסייה

לזה נוסיף רק פריט מידע "קטן" שעליו ננסה להרחיב את הדיבור במאמר אחר. ביל גייטס הוא אחד התורמים החשובים ביותר של ארגון הבריאות העולמי.  אבל לא רק זה, אלא שביל גייטס, בין היתר, גם מייצר חיסונים. אז אני שואלת אתכם, כרגע רק בתורת "טיפ" וכחומר למחשבה: אם ביל גייטס יְיַצר "חיסון" אשר יפיץ ביתר עצמה ובהיקף נרחב הרבה יותר את נגיף הקורונה בעולם במסווה של חיסון מפני הנגיף – האם ארגון הבריאות העולמי יאשר או לא את החיסונים שלו כדי שיימכרו בעולם? מה דעתכם?

 3. האם מגפת ה"קורונה" היא תרמית בקנה-מידה עולמי?  

חברי כנופיית הקונספירציה אינם פועלים על פי כללי האנושות. זאת, משום שהם אינם מזהים את עצמם עם האנושות. הם רואים את עצמם כנעלים מבני האדם וכמורמים מעם, כ"האליטות האינטלקטואליות וכמובן גם החברתיות" של העולם, אשר הם מעל לחוקים שלנו, בני האדם.  ולכן הם פועלים על פי מערכת חוקים וערכים שהם ממציאים לתועלתם האישית. למשל: התנהלות בתנאי הסתרה וסודיות. למשל: התנהלות באמצעי רמייה, גנבת-הדעת, שקר והטעיה. ועוד. בנו, בני האדם, הם רואים לא נכס, אלא נטל על כדור הארץ, ובכל מקרה הם רואים בנו יצורים נחותים כגון: בהמות, כבשים, משאב לניצול, ובעיקר: עבדים שלהם.

למשל, אחד מעקרונות-הפעולה שלהם נוסח בזמנו על-ידי הנרי קיסינג'ר, אחד ממשרתי הקונספירציה, שאמר באחד ממפגשי ארגון ה"בילדרברגרים" (אחד מכלי הפעולה רבי העצמה של כנופיית הקנוניה") ש"אסון כלל-עולמי אשר יצדיק הכרזה על משטר-חירום ל א  ח י י ב  להיות בהכרח אמתי, אלא מספיק שהוא יהיה מדווח (Reported)." מובן מאליו כי עיקרון זה עולה בקנה אחד עם כללי הפעולה שלהם: רמייה, הטעיה, גנבת הדעת, שקר, תרמית.

במלים אחרות: מספיק שמביימים  אסון כלל-עולמי וגורמים לאנשים  רק  ל ה א מ י ן  שהוא אכן מתחולל – כדי שמרוב פחד ודאגה הם ייכנעו ויצייתו לויתורים בתחום חירויות האזרח שמתבקשות בשעת-חירום.

ואכן, בשבועיים האחרונים נשמעים יותר ויותר קולות מצד אנשי מקצוע ומצד אנשים חרוצים שלא התעצלו להיכנס לעובי הקורה, כגון שהם נכנסו לאתר של ארגון הבריאות העולמי, ועיינו בהנחיות האחרונות שלהם לגבי רישום הנתונים בתעודות פטירה, לגבי הסיבה של מקרי המוות בתקופה ה"קורונה". ובכן, ההנחיות לרופאים רושמי תעודות הפטירה הן חד-משמעיות – שלא משנה מהי סיבת המוות האמתית – הרופא יכתוב בתעודת הפטירה: סיבת המוות: קורונה.  קולות אלה מדברים על כך שהמגפה הזאת היא תרמית וכי רבים  – אם לא רוב – מקרי המוות אינם כלל מנגיף הקורונה, אלא מכל סוגי התחלואה האחרים הקיימים בעולם. אבל מטופלים רבים שמתו לא מהנגיף – דווחו בכל זאת כמוות בגלל הנגיף – תחת לחץ ואולי אף איומים של ארגון הבריאות העולמי, המכתיב למלא בתעודות הפטירה בימי ה"קורונה" את סיבת המוות אך ורק , "קורונה".

ועכשיו תשאלו כמובן:

 4.   מי מרוויח ומה – מזה שמזייפים ומנפחים את תמונת ההיקף של מקרי המוות מנגיף ה"קורונה"?

ובכן, מרוויחים מזה כל אותם גורמים עלומי-זהות שמאחורי הקלעים המעוניינים שהציבור הכלל-עולמי יאמין שאכן משתוללת בעולם מגפה קטלנית המפילה אינספור קרבנות וכי מצב "קטסטרופאלי" זה מחייב מצד כל מדינות העולם הכרזה על מצב-חירום לאומי ועל משטר-חירום. 

מהו משטר חירום? זאת מציאות שבה חירויות הפרט – כגון חופש התנועה, או הזכות לרכוש פרטי – מופקעות מהאזרחים כביכול "לטובת המצב". ואת מי ישרת משטר-חירום עולמי זה? את אותם גורמים עלומי זהות הרוצים להשתלט עלינו ולהפכנו לעבדים (פשוטו כמשמעו, אבל על כך במאמר אחר בע"ה). 

וכיצד? כי אם מטילים בידוד על האנשים – הרי שמפרידים ביניהם ומונעים מהם להתאגד, להתכנס ולהתארגן למחאה ציבורית נגד המצב. נגד התרמית. ואיך סותמים את הפיות של בני האדם? באופן מטפורי, מחייבים אותם לשאת מסכות המכסות את הפה שלהם. גם את האף. כי ההרחקה בין האנשים והבידוד נועדו, למעשה, למנוע מהאזרחים התקהלויות והתכנסויות מחאה. כמובן, הכל באמתלא של דאגה לבריאות הציבור. כזכור, שיטות רמייה והטעיה.

עליכם לזכור כי הכוח של האזרחים מול כוח השלטונות שברשותם הצבא והמשטרה – הוא אפסי. הכוח  ה י ח י ד   של האזרחים מול השלטונות הוא  ר ק  היכולת שלהם להתנגד באמצעות כינוסים והפגנות. באמצעים מ י ל ו ל י י ם. אבל התנאי לכך הוא התכנסות.

ובאמצעות "התקנות לשעת חירום" נטלו מהאזרחים את הכוח   ה י ח י ד  שהיה להם והפכו אותם לחסרי-אונים, לקרבן קל ובטוח ולחסרי כל משמעות. בקיצור, באמצעות "התקנות לשעת חירום" גזלו מן האזרחים את הזכות הדמוקרטית הבסיסית ואת עצם הכוח להתנגד למה שרוצים לעשות להם. להתנגד לזה שרוצים להזיק להם. צירוף מקרים? בואו נמשיך הלאה.

 5. להתנגד למה? למחות נגד מה?

ובכן, למשל, למה שקורה בשבועות האחרונים – פחות או יותר מתחילת פרוץ המגפה ומאז שסגרו אותנו בבתים – שמתקינים בכל רחבי  הארץ את התשתית הטכנולוגית להפיכת הערים שלנו למה שמכונה בלשון הרמייה "שלהם" ערים חכמות". 

 6. משהו על טכנולוגיית G5 ומהן "ערים חכמות"?

  בקיצור נמרץ וללא כניסה לפרטים טכניים – שכן אינני אשת-מדע כדי להסביר את ההיבטים המדעיים או הטכניים: הפיכת הערים שלנו ל"חכמות" מותנית בטכנולוגיה המכונה G5, שהוא ראשי תיבות של: Generation 5, כביכול דור חמישי של האנרגיה הסלולרית. אבל המונח הוא מונח-רמייה, שכן מדובר כאן לא בהתקדמות בדור  א ח ד  של רמת הביצועים של הטלפונים הסלולריים שלנו אלא בטכנולוגיה חדשה לגמרי, שהובאה מהתחום הצבאי ואשר פותחה, למעשה, ככלי-נשק לנטרול ולהשמדת אויבים.  באמצעות הטכנולוגיה הזאת יהיו כל הבתים שלנו, כל המשרדים שלנו, כל הבניינים שלנו וכו' מחוברים למרכז מודיעין, מידע, שליטה ובקרה, אשר באמצעותו יוכלו "הם" לדעת בכל שנייה נתונה לא רק היכן אנו נמצאים מחוץ לעיר, מחוץ לשכונה או מחוץ לבית, אלא גם היכן אנו נמצאים בכל חדר וחדר בדירה שלנו. מלבד זאת מרכז בקרה זה יוכל, באמצעות טכנולוגיות אלה, גם לשדר היישר למוחות שלנו פקודות לביצוע שאנו נזהה במוח שלנו כרצונות אישיים שלנו. הם יוכלו לשדר אלינו, היישר למוח גם: מחשבות, רעיונות וגם מצבי-רוח כגון: אלימות, חמת-רצח, אדישות ואפאתיה, אופוריה (לחיות בסרט ובדמיונות) ועוד. כמו כן באמצעות טכנולוגיות אלה אפשר יהיה לשדר לגופנו גם קרינה מחבלת-בריאות בתדרים שונים ולהמיט עלינו תחלואה מכל סוג שהם יבחרו: מחלות ממאירות, התקפי לב, התקפי טירוף, עיוורון בקיצור: מה לא? מאפיין נוסף של הטכנולוגיה הזאת: שבאמצעותה אפשר לשדר כל סוג של קרינה על פני אזורי אוכלוסייה נרחבים, או – לחלופין – למקד אלומת-קרינה מרוכזת על אדם מסוים, למשל על מישהו ש"הם" מעוניינים לסלק אותו מהדרך משום שהוא, למשל, מדבר דברים שהם לא מעוניינים שיישמעו, ולקפד את חייו בקרינת מוות. 

מצורף בזה סרטון ובו ראיון עם המדענית הפינלנדית ד"ר רוני-לינה לוקנן קילדה ז"ל – מומחית לטכנולוגיות של שליטה מוחית. הגב' הנ"ל היא דמות יוצאת דופן במובן של היותה בעלת גישה אנושית ואוהבת-אדם, שאינה מאפיינת את רוב העוסקים בתחום זה שרובם אנשי צבא, או אנשי מדע מרוחקים ומנוכרים לבני האנוש.

בקיצור הטכנולוגיה זאת תבטא את השליטה האולטימטיבית בנו, ותהיה ה-Mind-Control ברמה המוחלטת ביותר של כפייה מנטלית, רגשית, פסיכולוגית ופיזית.

ושלא תהיינה לכם אשליות: כל הטלפונים "החכמים" שלנו מנוטרים אף הם 24/7 וההוכחה הממשית לכך היא העובדה שמאז תחילת המגפה ועד לרגע זה ממש, משתמשים בניטור הזה כדי לאכן אנשים שהיו "כביכול" או על באמת במגע עם נשאי-נגיף-קורונה (אמתיים או מדומים) לאחר שהשב"כ קיבל היתר חוקי לפעילות הזאת מהממשלה ומבית המשפט העליון, בתירוץ: לצורכי המגפה ותחת המטרייה של "שעת חירום". 

בקיצור, ה"ערים" החכמות מפקיעות סופית, לנצח, ובאופן מוחלט את כל חירויות האזרח שאתם יכולים רק לדמיין. טכנולוגיה זאת נועדה לכלוא אותנו הרמטית ונצחית בתוך ה"מטריקס" ללא כל יכולת תגובה מצדנו.  אלה הן ערים שהן, בעצם, מחנות ריכוז בהסוואה של ערים. ואם אתם סבורים שאני מגזימה – בדקו זאת בבקשה בעצמכם.

האם אתם מתחילים לתפוש כבר במה מדובר?

מוגש לכם כאן סרטון בסדרת "האמת על קורונה" של דני וידיסלבסקי המאיר במבט נוקב את ההיבט: מהן שיטות ההשתקה של מי שחושף את האמת אודות המעשים הבלתי-חוקיים שלהם, במקרה דשלנו אוגדות המגפה המפוברקת "נגיף הקורונה".

בהמשך הכתבה מוגש לכם סרטון שבו מומחה צבאי לנשק אלקטרומגנטי "פותח את הקרביים" של "פנס-רחוב" LED ומנסה להעניק לכם מושג מעט יותר מקרוב על מה זה G5.

  7. פנסי התאורה מסוג ה-LED שהותקנו לאחרונה בכל רחבי הארץ – מהם בדיוק?

כל מומחה לנשק אלקטרוני או אלקטרומגנטי, בכל סרטון יוטיוב, שאיננו מטעם הממסד או מטעם הממשלה הסודית – ואני מאמינה כי עם הזמן תלמדו לזהות מי הוא מי – הדן בנושא טכנולוגיית G5   – יאמר לכם שפנסי תאורת הרחוב מן הסוג המותקן כעת או שכבר הותקן בכל רחבי הארץ – אינם פנסים אמתיים אלא כלי-נשק מוסווה המחופש לפנס-תאורה. שכן בתוך ה"קרביים" של פנסים אלה מקופלים רכיבים כגון:

  • אנטנה סורקת תדרים. ששימוש בציוד כזה הוא בלי חוקי כלומר עבירה פלילית.
  • משדר (מחולל תדרים).
  • חיישן נפח.
  • חיישן ירי. מה הוא עושה? כאשר הוא מזהה קול ירי הוא ממקד מיד את המצלמה/קרן השיגור על מקור הירי ומזהה אותו.
  • מתחת לכל פני כזה ממוקמת גם מצלמה. (אולי לזיהוי פנים?)
  • ועוד רכיבים המאפיינים נשק מודיעיני צבאי.
  • בקיצור, זאת מערכת נשק לניהול "עיר חכמה".

מערכת זאת תדע לא רק באיזה חדר אתה נמצא בביתך, אלא היא תדע לזהות בין מי שכבר הוזרק לו שבב מעקב לגופו לבין מי שטרם עבר "טיפול" זה. באופן זה "הם" יידעו להבדיל בכל רגע נתון מי "שייך כבר להם" ומי סרבן-שעבוד. ואז הם יידעו למי לבטל את שירותי האינטרנט, את כרטיס האשראי, את היכולת לקנות מזון ושירותים, את היכולת להוציא כסף מהבנק וכו'.   

האם התמונה מתחילה להתברר?

בסרטון זה, שי דנון מ"מעלים את התדר" מסביר מיהם הגורמים מאחורי תכנית דילול האוכלוסייה באמצעות טכנולוגיית F5 

אז עכשיו אני מקווה כי התברר הקשר הנפתל והסבוך והמכוסה בשכבות רבות של הסתרה על גבי הסתרה (ועדיין לא חשפנו את כל השכבות הללו) – בין מגפת ה"קורונה" (אמתית או מדומה) לבין טכנולוגיות ה-G5.

והרשו לי רק ליידע, כי כל מה שכתבתי כאן הוא רק על קצה המזלג של התמונה הכוללת.

ממליצה לחפש ביוטיוב את הראיון של שי דנון באתר "מעלים את התדר" עם מומחה בריטי לנשק אלקטרו-מגנטי ותוכלו להבין עוד דבר או שניים בנושא זה. כמו-כן, אם יש לכם עניין ללמוד ביתר פירוט והרחבה על הטכנולוגיות הרצחניות הללו וכיצד הן פותחו תוכלו לקרוא על כך בכרך מס' 4 של ספרי "כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה, של מי ומהי" consprotocols.co.il  .

והנה, בסרטון הזה בסרטון הזה, שהזכרנו לעיל, תמצאו מידע מפתיע אשר ייתן לכם זווית ראייה נוספת על הסוגיה.

בסרטון זה תוכלו לצפות במומחה הבריטי לנשק אלקטרומגנטי המפרק את קרביו של "פנס תאורה" מסוג Led והממחיש כיצד זהו נשק שנועד לשליטה מנטלית אולטימטיבית בבני האדם ולניהול "העיר החכמה".

 8. לסיכום: מה אפשר לעשות?

 השאלה היא מה אפשר לעשות כדי לסכל את התכנית המרושעת וההרסנית הזאת לחיי אדם, חי וצומח. כמובן שאינני בעמדה של ייעוץ, בעוד אני עצמי אינני יודעת בדיוק מה לעשות ברמה המעשית. אבל   כ ן  נוכל לדבר על עיקרון רוחני כלשהו שהוא בהחלט רלבנטי לענייננו.

כולנו הננו נבראים בצלם אלוקים עם בחירה חופשית. וחופש הבחירה הוא עיקרון כל כך מקודש ביקום שאפילו הקב"ה בכבודו ובעצמו – השליט העליון של הבריאה – מכבד את חירות הבחירה שלנו.

ולכן, קל וחומר שלבני אדם אין שום זכות מוסרית או חוקית לכפות עלינו מציאות מזיקה שאנו מתנגדים לה, במקרה זה "ערים חכמות". הבעיה היא שכדי שהמחאה שלנו תכובד – יש לבטא אותה בקול רם, בכל בימה אפשרית, שאם לא כן – אם היא איננה מבוטאת – השתיקה שלנו נחשבת כהסכמה שבשתיקה. ואז מחוללי העבירה – יש להם פתחון פה נגדנו ש"מדוע לא מחינו". ושמכיוון של מחינו, הרי שזאת הייתה "הסכמה שותקת".

אין לשום גורם זכות חוקית להפר ולאנוס את חופש הבחירה שלנו. לכן זכותו של כל אדם לממש את חופש הבחירה שלו וזכותו של כל אחד מאתנו שלא להסכים למה שנראה לו הפרה של חירויות האדם שלו. החירויות הללו הן קדושות, והראיה לכך היא שאפילו הקב"ה בכבודו ובעצמו מכבד את חופש הבחירה של האדם. 

לכן, מעל בימה זאת אני מבטאת את מחאתי התקיפה והנחרצת להקמת "הערים החכמות" בארצנו ולאכיפת התשתיות והטכנולוגיות ההרסניות של 5G  על אוכלוסיית עמנו בכלל ועליי בפרט.

ולא משנה כמה מעט אנשים יראו מחאה זאת. אני מזמינה את כולכם למחות נגד תכנית רעה זאת בכל בימה אפשרית. 

זכרו: למחאה המילולית יש תוקף בבריאה והיא כמובן מימוש זכותנו הדמוקרטית הטבעית לחופש הביטוי.

 בשורה התחתונה:

מותר לכם לסרב, זהו המעוז האחרון של חירות הבחירה שלכם: לסרב, למחות ולהביע התנגדות, מילולית כמובן, גם אם בקול רם מאד – משום שסוגי המחאה הללו הם לגיטימיים במשטר המתיימר להיות "דמוקרטי". 

 שלכם. הדסה ארבל. בהצלחה לכולנו.