needle-1291172_1920

בשבועיים האחרונים (מאז תחילת אוקטובר 2017 לערך), מה ש"רץ" ביוטיוב בקצב היסטרי הוא סרטונים שמעלים לרשת אזרחים אמריקניים מן השורה המתחילים לפגוש פנים אל פנים את המציאות והמבעיתה של הסדר העולמי החדש, שהגיח סוף-סוף אל המציאות הגלויה והתחיל לגלות את פרצופו האמתי/השטני.  השבב: The Chip  – סימן העבדות הנרצעת לסדר העולמי החדש. מה שמזעזע אותם במיוחד הוא ההזרקה הכפויה של  ה ש ב ב  לגוף האזרחים. האזרחים מכנים אותו    The   Chip אבל שמו הרשמי הוא RFID Implant.  ראשי תיבות של:

Radio Frequency IDentification, זיהוי אישי באמצעות תדר רדיו.

כמובן שלסוגיה זאת קשורה גם סוגיית מחוסרי הדיור, שבהיכלאם במחנות הריכוז של FEMA, הפעולה הראשונה שעושים בהם היא תפיסתם בכוח והזרקה כפויה אל מתחת לעור כף ידם את השבב הידוע לשמצה, שבב המעקב והבקרה מרחוק.

מה שעוד מעסיק בימים אלה (אוקטובר 2017) את האזרחים הוא ההיעלמות של מחוסרי-הדיור אל מחנות הריכוז של FEMA, שמהם הם לא נראו חוזרים.

אם תצפו באחד מסרטוני היוטיוב (שלצערי לא הצלחתי לשוב ולאתר אותו) מומחש לצופה כיצד השבב מוזרק אל מתחת לעור הקורבן ונמסר גם הסבר מצונזר כיצד השבב פועל ומהם יתרונותיו.  על החסרונות שלו לא תשמעו כמובן כלום, אבל נגלה לכם אותם בהמשך בע"ה.

נתון מפתיע המוצג בסרטון הוא כי באירופה חלק גדול למדיי של האוכלוסייה (לא נמסר נתון מספרי) כבר עבר "שיבוב" (מונח שהמצאתי בזה הרגע) כלומר הזרקת שבב לגופם, אל מתחת לעור כף היד או באיבר אחר.  הליך ה"שיבוב" (Chipping) שווק ו"נמכר" בקרב אוכלוסיית אירופה כמשהו "IN", כשיא וסמל העדכון, החדשנות, המודרניות והרלבנטיות. באמצעות השבב המוחדר מתחת לעורך אתה יכול לפתוח דלתות נעולות מגנטית, להפעיל מכונות צילום, לשלם במרכולים במקום כרטיס אשראי, לזהות בפני שוטר את רישיון הנהיגה שלך ועוד היבטים כאלה ואחרים של "נוחות" מידית.  אבל, כל ה"יתרונות" האלה היו אמצעי הפיתוי שהופעלו על האזרחים כדי שיסכימו להזרקת השבב אל גופם.

מה שלא דיווחו לאוכלוסייה הוא שלעתיד לבוא (כנראה די בקרוב) מתכננים בעלי הקונספירציה להתנות את האפשרות לרכוש מזון – בהסכמת האזרחים לקבל את השבב אל גופם. בעתיד הנראה לעין, אם כן, "אין לך שבב – אין לך אוכל".

את השבב הזה אי אפשר להסיר. לעולם.

מה שלא סיפרו לאזרחים הוא, מהן הפונקציות האחרות של השבב:

  • ניטור בלתי-פוסק וקבוע של מקום הימצאות האזרח בכל שנייה של היממה לכל חייו. השבב מחובר למרכז מידע ובקרה. וכל עוד האדם "משובב" – מיקומו ידוע בכל שנייה ושנייה. כך שלמקרה שירצו לאסור אותו, "לצוד אותו" – אין לו לאן לברוח. הוא משודר כל הזמן. והוא גם משדר. את דיבוריו וכנראה גם את מחשבותיו.

  • השבב מכיל את  כ ל  המידע האפשרי על האדם: את נתוניו הבריאותיים, את מחלותיו, תולדות השכלתו, רקעו הפלילי (אם יש לו), מצבו הכספי, חסכונותיו, השקעותיו, נכסיו, פרטי ילדיו ופרטי רעייתו. בקיצור הכול. כך, שבכל שנייה אפשר להעלות באותו מרכז בקרה   כ ל   מידע בקשר לכל אחד.

 ומה שוודאי יסתירו מן האוכלוסייה הוא בעיקר את הפונקציות הבאות, האימתניות יותר, של השבב:

– הוא משמש גם משדר. באמצעותו אפשר לשדר הוראות, מחשבות ופקודות היישר למוח האדם המשובב באופן שהוא יתפקד כרובוט, תוך כדי שהוא מזהה את הפקודות המנטאליות החיצוניות המשוגרות אל מוחו, כמחשבות עצמיות שלו. לכן, הוא יפעל על פיהן, כאילו היו בחירה שלו.

  • שליטה רגשית מלאה במערכת הרגשית של האזרח. באמצעות השבב מסוגל גם להשיג פיקוד רגשי על התודעה של אדם ולשדר היישר אל מוחו את הרגש שמפעילי השבב מעוניינים שהאזרח יחוש.  למשל אם האזרח זועם על עוולה של המשטר נגדו ומשתוקק להתקומם – יש באפשרות מפעילי השבב לשדר לאזרח היישר למוח (באמצעות השבב) תחושב של אופוריה, רגיעה ושביעות רצון, כדי לנטרל את דחף ההתקוממות. באותה מידה הם יכולים לשדר לאזרח תחושה של פחד, אימה, אדישות, כניעה, וכל רגש שירצו שהאזרח יחוש. השבב אפוא מקנה למפעיליו שליטה מוחלטת במערכת הרגשית של האזרח.
  • באמצעות המשדרון הזה אפשר גם לשדר למוח האזרח צלילים צורמניים מאד שבכוחם להביא אדם לידי טירוף הדעת, כאשר הוא לא מציית לממונים, או מתכנן מרד, או חושב מחשבות של התקוממות כנגד מישהו או משהו.

  • באמצעות השבב הזה אפשר לשלוט במצבי הרוח של האדם ולחולל במוחו תחושהשל אימה, כניעה, אדישות, דיכאון או אופוריה תלושה מן המציאות.  הכל לפי החלטת המפעיל ממרחק של השבב.  
  • אמצעות משדרון זה אפשר גם לשדר לאזרח תדר של מוות ולהמית את הקורבן מרחוק באופן שהמוות ייראה כהתקף לב או כשבץ מוחי, או מה שתבחרו. פונקציה זו של המתה הוטמעה לתוך השבב למקרים שבהם אזרח יגלה אי ציות למשטר, או יבטא דעות מנוגדות לאלה שהמשטר חפץ בהן, ובקיצור עבור כל מי שיתגלה כמטרד פוליטי, או כסיכון פוליטי. זהו העולם האמיץ והחדש, שספריהם של ג'ורג' אורוול ושל אלדוס האקסליי צפו אותו – משום שהסופרים הללו ידעו עליו – עשרות שנים מראש. אלא שאפילו  ה ם  – לא צפו את האפשרויות הטכנולוגיות האימתניות העומדות כיום לשירות מערכת הקונספירציה, היא הסדר העולמי החדש, היא מערכת "האליטות העולמיות", היא מה שמכונה The Cabal.

הסרטון המצורף מדווח גם כי ה"אליטות" – מערכת הקונספירציה העולמית – "שבבו" כבר מיליוני אנשים ברחבי העולם במרמה ובסתר.

כיצד?

כאשר האנשים הללו היו בהרדמה על שולחן הניתוחים או בטיפול כלשהו, א ז השתילו בהם רופאי אותו מוסד את השבב. וכן במקרים שללקוחות הותקנו איברים מלאכותיים (פרוטזות) או הושתלו איברים חיים, ואפילו בניתוחי-חזה פלסטיים.

משמע, ישנם כיום בעולם מיליוני אנשים מושתלי שבב, מבלי שהם יודעים על כך.

הדיבורים על השתלת שבב לכל אזרח בעולם התחילו כבר בתחילת המאה העשרים, כלומר לפני למעלה ממאה שנה, אלא שאז לא הייתה עדיין הטכנולוגיה למימוש הרעיון הזה, שאפילו היום עשוי  עדיין להיחשב הזוי.

ההליך השטני הזה קיבל גיבוי חוקי בתקופת שלטונו של הנשיא אובאמה שאישר חוק אשר על פיו זה חוקי להשתיל לאוכלוסיית ארה"ב  ו ה ע ו ל ם  שבב לתוך גופם. ייתכן מאד כי  ל ז א ת  הייתה הכוונה במונח Obama Care, היינו, "טיפול אובאמה".   ל י  מזכיר מונח זה את המונח מזמן השואה: "טיפול מיוחד". טיפול מיוחד היה מילת הקוד הגרמנית-הנאצית במחנות-ההשמדה. פירוש המונח היה: מרגע ההגעה למחנה ההשמדה – שליחה מידית של האסיר החדש להמתה בגז ומשם ישר למשרפה – במקום להעביד אותו תוך הרעבה במשך כמה חודשים עד שימות ברעב ורק   א ז   יישלח למשרפה.

 השורה התחתונה היא:

שיבוב (Chipping) של כל אזרחי העולם איננה עוד בבחינת קונספירציה. זאת עובדה. התהליך החל.

 עושה רושם אפוא שמחנות הריכוז יהפכו מיותרים, אם תשאלו אותי, משום שבאמצעות השבב, כל העולם כולו –  כל הפלנטה – יהפכו למחנה ריכוז אחד ענקי.

ההוכחה לטענה אודות "שיבוב" כפוי

 עוד על השבב כאמצעי לשליטה טוטאלית באזרחים

  אחד ממתכנני השבב מזהיר כי לאיש לא יהיה מנוס ממנו, ר"ל.  ובכל זאת הוא מזהיר את הציבור: אל תסכימו לקבל את השבב.!

 ואם אתם שואלים את עצמכם:

מיהם האנשים בעלי המוח החולני שהגו את המיזם השטני הזה? מדוע ולאיזו מטרה הם עושים זאת? מה הם מבקשים להשיג? כיצד הגיעו לרמת שליטה כה מוחלטת שממשלות העולם אין בכוחן להתערב בתהליך ולהגן על נתיניהן?

על כל השאלות הללו ועל רבות אחרות אתם מוזמנים לקרוא בספרי הדיגיטלי  כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה, של מי ומהי  שזהו הקישור אליו   אליו:   consprotocols.co.il