אם מדברים על תקציבים סודיים ועל מבצעים סודיים, אז השאלה הקופצת לתודעה היא: האם יש גם למדינת ישראל תקציב סודי?  

בעיתון "ידיעות אחרונות" (21.12.2017) נמסר כי ח"כ סתיו שפיר עותרת לבג"ץ בדרישה להתיר לה גישה למערכת הממוחשבת של האוצר כדי לבדוק מהם תכניו של התקציב הסודי החסוי של כ-5 מיליארדי ₪ שמנהלת המדינה ואשר הוא ואופן השימוש בו מוסתרים מידיעת הציבור ואולי גם מידיעת חלק מנבחריו.

ההתנהלות הממשלתית הזאת בעזרת "תקציב שחור" איננה משהו שהמצאנו אנו, הישראלים, אלא זהו דפוס קונספירטיבי המתנהל בממשל של ארה"ב מזה עשרות בשנים. תקציבים אלה, שאינם מובאים לידיעת אנשי הקונגרס (נבחרי הציבור) ולא כל שכן לידיעת הציבור, מכונים בלשון ה-CIA   "תקציב שחור" Black Budget והמיזמים הסודיים הנעשים באמצעות תקציבים אלה מכונים "מבצעים שחורים" או "מיזמים שחורים" – Black Operations, ובקיצור BlackOps.  הם "שחורים" הן משום שהם מתנהלים באפלה, בסודיות, באורח קונספירטיבי והן משום שהמיזמים הנעשים בכסף זה הם באמת ברובם אפלים מבחינה רוחנית.

להלן כמה דוגמאות לסוגי המיזמים הנערכים, מזה עשרות בשנים, באמצעות תקציבים אלה בבסיס הניסויים הסודי הענקי שבמדבר נבאדה, מתחם-51 (Area-51) בסיס זה הכולל 27 קומות תת-קרקעיות מופעל כולו מתחת לאדמה בעוד שהבסיס הענקי עצמו נראה כלפי חוץ כשטח מדברי ענקי ומשעמם שאין בו כמעט שום פעילות,למרות האבטחה הכבדה מאד המופעלת אפילו סביב הגדר המקיפה אותו.

  • ניסויים בשיטות תעופה אנטי-גרביטציוניות ואלקטרומגנטיות (תעופה ללא דלק נוזלי או מוצק). זהו סוג ההתנעה של כלי הטיס המכונים עב"מים. 
  • ניסויים גנטיים: שיבוט ושכפול בני אדם ו/או חיות.
  • הכלאות גנטיות: ערבוב מלאכותי של גנים אנושיים עם גנים של חיות או של בהמות למטרות שונות.
  • שיטות שונות של Mind-Controlהתערבות ושליטה בתודעה האנושית.

קטגוריה אחרת של ניסויים ופיתוחים מדעיים באמצעות תקציבים סודיים/שחורים כוללת את הניסויים בשיטות מתקדמות של Mind Control  וכן של מסע בזמן . ניסויים אלה ותוצריהם המדעיים התנהלו ופותחו בשנות ה-70, ה-80 ותחילת  ה-90 (וכנראה עד עצם היום הזה) בבסיס סודי במונטוק (Montauk), לונג איילנד , צפון מזרח אר"ב. 

פרויקט ענקי בממדיו המתנהל מאז שנות הששים ועד עצם היום הזה – באמצעות תקציבים סודיים/שחורים – הוא הפרויקט הסודי של החלל – SSP – Secret Space Program  – המנוהל בידי תאגידי-ענק, עם מעורבות כלשהי של אגפים מהצבא ׁ(בעיקר הצי וחיל האוויר) של ארה"ב וכן באמצעות אנשי מדע נאציים בהשקפתם שהקשר בינם לבין יתר משתתפי המיזם טרם ברורים לי עד תום. מיזמים אלה מתנהלים על הירח ועל פני כוכב מאדים והמידע אודותם נחשף בהיקפים מרשימים רק בשנים האחרונות בידי מדליפים אשר שבו מאותם מקומות חוץ-ארציים עם תום חוזה השירות שלהם בן עשרים השנה.

השאלה המעניינת אותנו, הישראלים, מכל מקום, היא לאילו מטרות מחזיקה ממשלת ישראל תקציב כה ענקי של מיליארדי שקלים שאותו היא שומרת בסוד מפנינו וכן אילו שימושים עשתה ממשלת ישראל בכסף זה עד כה ולאילו מטרות מיועד כסף זה, בכל מקרה? אומרת סתיו שפיר: "אם משרד האוצר מסרב לחשוף את המערכת, כנראה שיש להם מה להסתיר ואני לא מתכוונת לאפשר להם להמשיך."

מחזיקים אצבעות לסתיו שפיר.

לכל המעוניין ללמוד ביתר פירוט והרחבה על המיזמים השחורים הנעשים בבסיס הסודי בנבאדה ובבסיסים אחרים – סודיים אף הם –בארה"ב מוזמן לקרוא את כרך 4 של ספרי הדיגיטלי, "כל בעלי הפרוטוקולים של זקני ציון: הקנוניה, של מי ומהי"  כותרתו של כרך 4: היא: טכנולוגיה מתקדמת לכפיה מנטלית.  Consprotocols.co.il